Telefon (0312) 354 90 70
Faks (0312) 354 90 80

Güncel Haberler

Güncel Haberler

video-guvenlik-cozumleri

TEK MERKEZE BAĞLI MİLLİ MOBESE GELİYOR…

“ASELSAN ile Savunma Sanayi Müsteşarlığı (SSM) arasında Kent Güvenlik Yönetim Sistemi Projesi ile ilgili olarak 27.04.2016 tarihinde, toplam 894.250.450 Türk Lirası tutarında sözleşme imzalanmıştır. Söz konusu sözleşme kapsamında teslimatlar 2018 yılına kadar tamamlanacaktır.

Devamını Oku
axisden-lazer-odaklama-teknolojisi

Axis’den lazer odaklama teknolojisi...

PTZ kameralar için, özellikle düşük ışık koşullarında, mükemmel, anlık odağı zor bir konudur. AXIS Q6155-E PTZ Dome Ağ Kamerası, karanlıkta bile her zaman kusursuz odak sağlamak için gelişmiş lazer teknolojisini kullanıyor.

Devamını Oku
bosch-ve -sony-guclerini-birlestirdi

BOSCH VE SONY GÜÇLERİNİ BİRLEŞTİRDİ...

Bosch Güvenlik Sistemleri ve Sony Corporation, video güvenliği uygulamaları alanında yenilikçi ürün ve çözümler geliştirmek üzere iş birliği yapmak için anlaştı. 2017’nin başın-dan itibaren yürürlüğe girecek iş birliğiyle iki şirket, yüksek çözünürlüklü ve düşük ışık koşullarında yüksek görüntü kalitesi sunan yeni standartlar belirlemek üzere teknolojik uzmanlıklarını birleştirecek.

Devamını Oku
tedes-aciklamasi-orduda-suruculeri-sevindirdi

TEDES PROJELERİNDE RADAR UYGULAMASI SONA ERDİ...

Nedim KOVAN/ ORDU, (DHA) – ORDU’da pilot bölge olarak 18 Kasım 2015’te hizmete giren Trafik Elektronik Denetleme Sistemi (TEDES) kapsamında Karadeniz Sahil Yolu’nda kırmızı ışık ve hız limitlerini aşarak kural ihlalinde bulunan yaklaşık 400 bin sürücü ceza kesildi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun, “Tuzak radar uygulaması, elektronik radar uygulaması sona ermiştir” açıklaması ise Ordu’dan geçen sürücüleri sevindirdi.

Devamını Oku